Etikety a samolepky

Nabízíme sériovou i kusovou výrobu samolepek a etiket. Naše etikety jsou vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé použití s trvanlivostí až 10 let.

Trvanlivost až 10 let

Expresní dodací lhůty

Neomezený výběr tvarů a provedení

Výroba produktových etiket a kvalitních samolepek

Specializujeme se na výrobu etiket, samolepek a informačních i reklamních polepů. Vyrábíme etikety na pivní lahve, luxusní etikety na vinné lahve i etikety na jakékoliv ostatní produkty. Součástí naší nabídky jsou jak standardní papírové etikety, tak i vysoce odolné permanentní etikety, jejichž životnost je až 10 let.

Zákazníkům nabízíme výrobu samolepek nejrůznějších tvarů a velikostí. Součástí výroby je násek samolepek pro snadné odtržení. Samolepky dodáváme v arších i nařezané na jednotlivé kusy. Naší specialitou je výroba 3D samolepek, které jsou zalité pryskyřicí.

Nabízíme

Využíváme moderní tiskové techniky

K výrobě etiket a samolepek využíváme přímý i zrcadlový velkoplošný tisk, který je vhodný pro potištění transparentních fólií lepených na sklo. K tisku využíváme barevné spektrum CMYK i širokou paletu barevných odstínů dle vzorníku Pantone.

Tiskneme na nejlepší dostupné materiály

Reklamní a informační grafiku tiskneme na vysoce kvalitní samolepící fólie značek 3M, AVERY, MACTACIGEPA. Fólie je po přilepení na okna snadno odstranitelná a nezanechává na skle stopy. Zároveň nabízíme potisk na hliníkové, statické a pečetící neboli destrukční fólie.

Etikety na lahve, obaly a další zboží vyrábíme z papíru, polyesteru, pentaprintu, vivaku i polykarbonátu. Etikety vyrábíme v tloušťkách od 0,125 mm do 1 mm. Na přání etikety podlepíme kvalitním 3M lepidlem. Kromě samolepek vyrábíme také informační cedulky a orientační značení.

Informujte se o cenách i možnostech výroby

Nevíte, jaký materiál zvolit pro výrobu etiket, samolepek či reklamních polepů? Neváhejte nám zavolat. Rádi vám s výběrem pomůžeme. Působíme v obci Tlumačov u Zlína, produkty ale dodáváme po celé České republice i střední Evropě. Součástí naší produkce je také laserové vypalování panelů na strojní zařízení. Zavolejte nám a získejte ceník našich služeb.